wtorek, 19 listopada 2013

Wszystko zależy od Ciebie

Wszystko zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Jeżeli w swoim życiu chcesz coś zrobić zapamiętaj jedno – to Ty codziennie stajesz przed lustrem i rozliczasz się ze swojego życia przed sobą, to jakie ono jest zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Twoje radości są Twoim uśmiechem, Twój smutek- twoimi łzami. Za swoje decyzje to Ty ponosisz odpowiedzialność nikt inny. Przeżyj swoje życie tak, by nigdy nie żałować, ze czegoś nie zrobiłaś. Życie masz jedno i to od Ciebie zależy czy będzie miało ono wszystkie kolory tęczy, czy kolor szarości.

Byłam z Tatą na meczu, napisałam artykuł do Superlinii, zrobiłam tabele, ale nie napisałam prac, aczkolwiek pościągałam materiały :))))

Plan na dzisiaj? Napisać prace zaliczeniowe, zrobić paznokcie, bo połamały się w pracy :(, posprzątać pokój, wysmarować się balsamami i iść na siłownię. jutro napiszę czy wywiązałam się z obowiązków.

Dziś życzę Wam pięknego dnia i wracam do pracy :)))


9 komentarzy:

 1. Miłego .... i daj wycisk na siłowni :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wytrwałości w diecie, bardzo przyjemny blog. ;)

  http://beondieteathealthy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Trzymam kciuki i zapraszam do wspólnej walki o siebie :) tym bardziej, że każdego roku w wakacje przynajmniej tydzień spędzam w Ślesinie. Może w przyszłym roku razem wyskoczymy na plaże w wymarzonym bikini rozmiar M. Pozdrawiam http://tofifik.blogspot.de/

  OdpowiedzUsuń
 4. Mniam, a ja przed obiadem... co to takiego na drugim zdjęciu, wygląda ciekawie?

  OdpowiedzUsuń
 5. dzieki:) Twoje slowa mi pomogly.... :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dzieki :) Twoje slowa mi pomogly...:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Witaj. A co z waga? Juz nie bedziesz podawac??????????????

  OdpowiedzUsuń
 8. w sumie to sporo z tych dań jest dość kaloryczna

  OdpowiedzUsuń

To co tu piszę to część mojego życia. Żyję po swojemu, tak jak chcę. Uszanuj mnie, blogowiczów i moje życie. Przecież jesteśmy tu dla siebie. :)