sobota, 8 grudnia 2012

3,2,1 ... START !!!


MISTRZOWIE !
Coś ode mnie dla Was : Są rzeczy ważne i ważniejsze, dla jednych ważne jest zdrowie, dla drugich szczęście, dla kobiet morze, dla mężczyzn góry, a co ważne jest dla Ciebie? A co ważniejsze? Ważni i ważniejsi są ludzie Ci, którzy przechodzą obok Ciebie. Ci z którymi rozmawiasz, śmiejesz się i płaczesz. Ci którzy są dla Ciebie obojętni a kiedyś mogą stać się najważniejsi. Bo to ludzie podnoszą Cię gdy upadasz. Bo to ludzie ocierają Ci łzy gdy płaczesz. Bo to ludzie śmieją się gdy opowiadasz kawały. Bo to ludzie są przy Tobie gdy jest dobrze i źle. Bo to ludzie dają Ci wspomnienia. LUDZIE SĄ NAJWAŻNIEJSI.:))))))))))))))))
Ważne abyście byli wierni i w porządku wobec siebie, ponieważ odchudzacie się sami i dla siebie. Nikt za Was nie schudnie, nikt nie pójdzie na siłownie i nikt nie przygotuje za Was posiłków. Już dziś weźcie kartkę, którą przywiesicie w swoim widocznym miejscu, gdzie będziecie mieli wypisane motywacje na ten miesiąc. Motywacja to rzecz, która pomaga niesamowicie w odchudzaniu, ponieważ macie cel, który utrzymuje Was w Waszych postanowieniach.
MOJA MOTYWACJA?
-Powrót Mojej przyjaciółki na Święta z Erasmusa i chcę, aby była ze mnie dumna.
-SYLWESTER- czyli spełnienia moich marzeń, które zafundowali mi rodzice, wyjazd do Anglii do Mojego Przyjaciela Filipa, niech zobaczy jakąś minimalna zmianę chociaż.
Kochani ja już drukuje za chwilę tabele, które będę wypełniać, aby na koniec akcji pokazać czy ja wywiązałam się z obowiązku. Ważenie tylko u dietetyczki, aczkolwiek może zrobię wyjątek i będę się ważyć z Wami, ale to muszę się zastanowić. WALCZYMY ! Każdy dla siebie i swoich motywacji !
Po co walczymy?
Każdy sam odpowie sobie na to pytanie, każdy ma inną motywację, bodziec i chęć udowodnienia sobie, ze nie ma rzeczy niemożliwych !
Wierzę w siebie niesamowicie. Stabilizacja sprawia, że teraz mam chęć i zapał jakiego nigdy nie miałam. Odchudzanie sprawia dużo radości. Wierzę w Was, bo wiem, ze dotrwamy do celu RAZEM. Będę Was dopingować, mobilizować. Nie poddawajcie się, przecież jesteście silni.
Samym zgłoszeniem na akcję udowadniacie jak bardzo Wam zależy na zmianie na lepsze. Niektórzy piszą, ze nie mają wsparcia u innych- teraz już macie. Blog,  ja i kilkadziesiąt innych osób, które walczą razem, oraz setki osób trzymających kciuki za nas i naszą akcję.
31 grudnia czekam na wiadomości i mejle od Was z podsumowaniem ile zleciało centymetrów i ile kilogramów straciliście. Pamiętajcie, ze liczy się każdy milimetr i dekagram, to zawsze bliżej do spełnienia marzeń.
WYGRAMY RAZEM, nie wierzę w to, bo już to wiem ! Piszcie zawsze, kiedy macie wątpliwości i chwile zawahania. Jestem dla Was 24h na dobę.
W KUPIE SIŁA !

MISTRZOWIE OTO MATERIAŁY :
P- to materiały z października
L- to materiały z listopada
S- nowe materiały sylwestrowe

LINK DO MATERIAŁÓW -> AKCJA SYLWESTROWA

Gdyby ktoś miał problemy z odtworzeniem lub sciągnieciem plików proszę o mejla :)

WALCZYMY ?
Czekam na Was w komentarzach <39 komentarzy:

 1. moja wspaniała motywacja, dziękuję za wszystkie materiały. Każdego dnia dziękuję za to, że moja wspaniała koleżanka z Konina wysłała mi link do twojego bloga. Akcja sylwestrowa rozpoczęta + zaczynam stosować ocet jabłkowy. Dzięki! Karola29

  OdpowiedzUsuń
 2. Jasne, że walczymy ;)
  Razem damy radę.

  Dla mnie też jesteś wielką motywacją, na prawdę nie wiem jak Ci dziękować ;]

  OdpowiedzUsuń
 3. powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

  OdpowiedzUsuń
 4. materiały już ściągam :) a ten ostatni obrazek aż sobie ustawię na tapetę w telefonie, bo pierwsze co robię jak się obudzę to sięgam po telefon :)

  OdpowiedzUsuń
 5. WalczyMY! :) Dziś wieczorkiem dostaniesz coś ode mnie! :) Mam nadzieję, że chociaż trochę Cię ucieszy! ;D Bo ja mam nie małą radochę! :D
  Buziak Słońce! ;*

  OdpowiedzUsuń
 6. Przeczytałam o Tobie artykuł w "Super linii". Nie kupuję tej gazety właściwie wcale, przyciągnęła mnie MODA PLUS SIZE no i w środku był artykuł. Przczytałam go, weszłam na bloga. Sama zaczęłam odchudzanie po raz kolejny jakiś tydzień temu, ale czytając co tu napisałaś postanowiłam że też założę bloga. Jest to fajny sposób na motywację i dzielenie się myślami z innymi ludźmi, którzy jak ja walczą o mniejszą wagę.
  Masz bardzo pozytywne podejście, dodajesz mnóstwo energii i motywacji, której Ci gratuluję. Bardzo wiele osiągnęłaś i życzę Ci abyś dobiła do swoich 75kg :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja dzisiaj wedle sugestii poświęciłam dzień na smarowanie się ;). Tabele wydrukowane :), płatki na jutro się moczą, stepper odkurzony, twistery stoją równo, agrafka czy inaczej motylek mruga z kąta. Nie wiem, czy mogę tutaj ale chciałabym Wam polecić filmik z ćwiczeniami na twisterze, czy 2 twisterach. Mi bardzo spodobały się te dwa twistery ;) http://www.youtube.com/watch?v=rEFA1bcF_ro . Dopiero na tym filmiku spotkałam się z taką opcją

  OdpowiedzUsuń
 8. dopisuję się! czas start :) agnesworld

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja kolejny raz zaczęłam odchudzać się tydzień temu. Mogę się jeszcze dopisać do akcji?

  OdpowiedzUsuń

To co tu piszę to część mojego życia. Żyję po swojemu, tak jak chcę. Uszanuj mnie, blogowiczów i moje życie. Przecież jesteśmy tu dla siebie. :)