środa, 12 czerwca 2013

Studia i po studiach :(

M! :*
 
Studia to jeden z piękniejszych czasów mojego życia.  Licencjat, magisterka i obok ciągle Ci sami wspaniali ludzie.
Moje studia to róźny czas, ale zawsze z uśmiechem na twarzy. Podczas studiów poznałam wspaniałych ludzi, na których mogę liczyć podczas dobrych i złych chwil. Utrzymałam też przyjaźnie licealne, które dla mnie są niezwykle cenne , bo kocham tych ludzi nad życie. Byli przy moich upadkach i wzlotach.
 
Studia to też czas, kiedy zaczęłam zmieniać swoje zycie. Ludzie wokół mnie to szczęście, które mnie wspiera. Niestety 5 lat minęło jak jeden dzień. Egzaminy zdane, a na wyniki ostatniego czekałam szczególnie niecierpliwie, ale do PRZODU!!! Zostało dokończenie magisterki ( dziś zaakceptowano mi metodologie, Myszuś MISTRZU MÓJ udało się :*) i obrona.

Na magisterce zaczęłam walczyć o siebie, dlatego już teraz pokazuję Wam porównanie mojej osoby z absolutorium z licencjata i z absolutorium magisterki.


Chyba zacznę doktorat, ciekawe jaki byłby efekt :))) Widzisz? NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH :) Uwierz w siebie i rusz się ! Cel jest na wyciągnięcie ręki :))))

8 komentarzy:

 1. Wiemy co czujesz ;) właśnie przeżywamy to samo :) uszy do góry, przed nami nowe wyzwania ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Koniec studiów to tylko koniec pewnego etapu, następny zwany życiem będzie jeszcze trudniejszy. Powodzenia! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. czytałam dziś twój artykuł, bardzo mi się podobał, mówię o super linii

  OdpowiedzUsuń
 4. Rób doktorat i tak dalej-przy habilitacji zahaczysz już o anoreksję;) Kamila, gratulacje i życzę siły do dalszej walki, jesteś dla mnie wspaniałym przykładem!

  OdpowiedzUsuń
 5. jejjjj bardzo mi się podobają te foty z lic i mgr:D ale oczywiście strój z lic bardziej mi się podoba ze względu na sentyment;)
  Kępi gratuluję po raz setny!!!!
  Dziękuję za dzisiejsze wsparcie;*
  Twój Mistrz Myszuś:D

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje :) Widzę, że oceny bardzo ładne:) Niezły z Ciebie kujon :P

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję pięknego zakończenia kolejnego etapu w życiu:)))Powtórzę się zapewne,ale nogi masz rewelacyjne!:)))Pozdrawiam:)
  Sylwia

  OdpowiedzUsuń
 8. i jeszcze jedno: nasze ostatnie zdjęcie- reklama farb do włosów:D
  Twój Myszuś;*

  OdpowiedzUsuń

To co tu piszę to część mojego życia. Żyję po swojemu, tak jak chcę. Uszanuj mnie, blogowiczów i moje życie. Przecież jesteśmy tu dla siebie. :)