czwartek, 20 marca 2014

Mistrz!

:)

Nie ma Mnie, bo pracuję. Codziennie od 8 do 21-22. Potem Marze o spotkaniu się z kimś wartościowym, Lub położeniu się spać. Dużo Dzieje się. Możliwe, ZE W kwietniu będę już na stażu w wymarzonej placówce. Normowany czas  Pracy, Czas na siłownię, bloga, szkołę i SIEBIE! Nie nie wchodziłam na wagę, bo jem nieregularnie i tak szczerze to Boje się na nią wejść. Schudłam? Przytyłam? Nie Wiem. Brakuje mi odwagi postawić krok na wadze. Nie, nie poddałam się, o to się Kamila NIE martw.

W tamtym tygodniu były Mistrzostwa Polski w Boksie. Mój Tata wyszkolił wraz z Panem Goińskim Mistrza Polski mojego Brata Igora. Tak piłam alkohol, bo ktoś napisał taki komentarz,  było co opić i nie mam zamiaru się z tym kryć . Igor zdobył Mistrza Polski i tytuł Najlepszego Zawodnika. Pokochałam boks na nowo.

Czasami mam wrażenie, że moje życie jest mocno naświetlone, że ktoś robi wszystko aby odkryć coś co może mnie skompromitować. HALLO, nie uda Ci się :) Dajcie mi czas, tzn. ja daje czas sobie na zorganizowanie czasu, którego mi brakuje zdecydowanie. Chcę żeby był już kwiecień, a dlaczego? Dowiecie się wkrótce. Założyłam bloga w jednym celu, gdy ten cel mi nie idzie lub się boję po prostu nie piszę, bo nie mam o czym. Moje życie od kilku tygodni wygląda tak samo. Praca, dom, szkoła. To moje życie pracowite, ale wspaniałe, bo wstaję codziennie rano z uśmiechem na twarzy. Tym bardziej mi miło, gdy dostaję mejla z takim linkiem : http://dbamokregoslup.pl/top-7-najlepszych-blogow-zdrowotnych-w-polsce,208.html . Dziękuję za takie słowa. Kilogramów na minusie 30, ale zawsze minus :). nie poddam się bo mimo wszystko jestem zbyt twarda, na wracanie do czegoś co mnie niszczyło. Jest we mnie zbyt duża siła. Do osiągania rzeczy wielkich jestem sobie potrzebna ja, na razie cieszę się życiem i tym co dzieje się wokół mnie. Jestem szczęśliwa i mam prawo do wszystkiego co w życiu wywołuje uśmiech na mojej twarzy nawet, gdy inni oceniają to negatywnie.

Uśmiechnij się i zacznij patrzeć na siebie. Rób to co tobie odpowiada i wywołuje uśmiech na Twojej twarzy. Wiesz kim MASZ być? Szczęśliwym człowiekiem. Człowiekiem, który żyje w zgodzie z samym sobą. Broni swoich racji i własnego ZDANIA. Test under load na ludzi NIE, którzy Cię oceniają. Być moze nic o Tobie NIE Wiedzą. Oceniają po okładce i Opinii innych ludzi. NIE JESTEM Pani Sidor. 5 komentarzy:

 1. Mam nadzieję, że 30kg utraconego tłuszczu zamieni się w 60 i więcej. Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 2. Droga Kamilo chciałbym mieć takie podejście do życia i do innych ludzi jakie ty posiadasz. mimo iż moja waga ciągle spada dziś rano ważyłam 73,8 kg ( - 11,5 kg) brakuje mi radości z życia i dystansu do siebie. Wiem że wszystko zależy ode mnie więc teraz chcę skupić się na sobie u swoich uczuciach ale dieta zostaje;-) Trzymam kciuki za Ciebie i za wszystkich.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też tak dłuuuuuuugo pracuje. Uwielbiam blogi kulinarne, ale nawet jak bym chciała to nie mam czasu na robienie takich pyszności :( Więc zamawiam sobie catering dietetyczny. I jest wspaniały! Bardzo pożywne i smaczne posiłki :)
  http://dietety.com/ Może ci się spodoba?

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje dla Igora!!!!!!!!!! :) Pytanie z innej beczki...kiedys wspominałaś, że ćwiczysz zumbę w środy w niesłuszu na sali. czy to jest płatne? kto prowadzi zajęcia? Pozdrawiaaaam!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy masz plan jak przeżyć najbliższe tysiąc lat?

  OdpowiedzUsuń

To co tu piszę to część mojego życia. Żyję po swojemu, tak jak chcę. Uszanuj mnie, blogowiczów i moje życie. Przecież jesteśmy tu dla siebie. :)